Ekumeniczna Stacja Opieki Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego, Rehabilitacji i Opieki Paliatywnej
Powrót do wersji graficznej


Menu
Aktualności
Spotkanie z Prezydentem Wrocławia
W piątek 6 października w Ratuszu odbyło się spotkanie z Prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem, na którym nasze opiekunki i opiekunowie oraz koordynatorzy odebrali podziękowania za swoją pracę i zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym mieszkańcom Wrocławia.
Jest nam niezmiernie miło i bardzo dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie. Praca którą wykonują codziennie opiekunki i opiekunowie jest często pełna wyzwań lecz dzięki ich zaangażowaniu i empatii w życiu podopiecznych jest więcej szczęśliwszych i pogodnych dni.
Program wsparcia w opiece domowej osób przewlekle chorych
15.09.2023r. rozpoczęliśmy realizację zadania publicznego pn. "Wsparcie w opiece domowej osób przewlekle i nieuleczalnie chorych oraz ich rodzin/opiekunów" Projekt w całości finansowany jest z funduszy Gminy Wrocław.
Celem projektu jest poprawa jakości życia osób przewlekle i nieuleczalnie chorych poprzez działania edukacyjne i wsparcie rodzin/opiekunów w opiece nad chorym. Programem objęci będą dorośli mieszkańcy Wrocławia (przewlekle i nieuleczalnie chorzy) wymagający pomocy i wsparcia w opiece oraz ich rodziny/opiekunowie.
TERMIN REALIZACJI od 15.09.2023 do 31.12.2023
Osoby biorące udział w projekcie, będą uczestniczyć w 4 - 6 tygodniowym cyklu zajęć edukacyjno-profilaktycznych (do 10 zajęć/wizyt maksymalnie) prowadzonych przez pielęgniarki i fizjoterapeutów. Realizacja zadania polegać będzie w szczególności na edukacji zdrowotnej rodzin/opiekunów oraz osób przewlekle i nieuleczalnie chorych w zakresie pielęgnacji, samopielęgnacji oraz usprawniania ruchowego w środowisku domowym.
UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY
Rejestracja do programu
telefon: 661 285 784
Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób zaburzonych psychicznie
Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy realizatorami projektu "Specjalistyczne usługi opiekuńcze". W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do pracy jako realizatorzy usługi.
Więcej informacji »
Usługi opiekuńcze
Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku opiekunka/opiekun.
Więcej informacji »